Prodej nových moderních řadových RD v Hořovicích

POPIS

Nabízíme moderně pojaté řadové rodinné domy, které vynikají praktickým řešením půdorysu. Domy o dispozici 5+kk s obytnou plochou 116m2 jsou navrženy tak, aby zajišťovaly svým obyvatelům klidné, pohodlné bydlení s dostatkem soukromí. Celými interiéry prostupuje přirozené světlo díky pečlivě zvolené orientaci oken. Hlavním vchodem z ulice se dostaneme do vstupního zádveří, kde můžeme vstoupit do pracovny a z druhé strany do technické místnosti a WC. Následuje vstup do hlavního obývacího prostoru, který se sestává z kuchyně, jídelny a obývací části, která je velkolepě prosvětlena a propojena se zahradou velkým francouzským oknem s balkonovými dveřmi. Po schodišti, pod kterým je prakticky umístěna komora, vystoupáme do 1.patra, kde se nachází dva obytné pokoje s výhledem do zahrady, velká ložnice jejíž součástí je samostatně uzavíratelná šatna a prostorná koupelna se dvěma umyvadly, sprchovým koutem, vanou a kombinovaným WC s bidetem. Dvě samostatná parkovací stání a krytá garáž zajišťují vždy pohodlné parkování. Domy stavěné klasickou zděnou technologií s vynikající tepelnou ztrátou 4,2kWh jsou opatřeny nadstandardními izolačními materiály. Vytápění řešeno moderními tepelnými čerpadly švédské značky IVT, které se vyznačují maximální úsporností a minimální hlučností. Pro každou nemovitost zajištěna příprava pro snadné připojení FVE . Plánovaná finalizace výstavby - březen 2023. Více informací o projektu naleznete zde

ÚDAJE K BYTU:

ADRESA
Hořovice, Hvozdecká
CENA
10 980 000,-Kč
DISPOZICE
5+1
Podlahová plocha
novostavba
VÝMĚRA POZEMKU
127m2
K NASTĚHOVÁNÍ
březen 2023
DALŠÍ VYBAVENÍ
2 parkovací stání, 1 zděná garáž

KONTAKTUJTE
Makléře

Ing. Václav Liprt
777 212 222reali@reali.cz

O nás

Zajišťujeme kompletní realizaci developerských činností, týkajících se výroby stavebních pozemků, rodinných domů i bytové výstavby. Samozřejmostí je zajištění následného prodeje nemovitostí konečným klientům.

Reality

Jsme nejdéle působící realitní kancelář v místním regionu a oslovujeme Vás s nabídkou našich služeb spočívajících v kompletním servisu při prodeji či pronájmu Vašich nemovitostí.

Kontakt

Reali – Hořovická realitní
Pražská 346, 268 01
311 510 510reali@reali.czinfo@bydlenivhorovicich.cz
© 2023 Všechna práva vyhrazena | Reali | Hořovice