Prodej rekonstruovaného bytu 3+kk (73,5m2) Rpety

POPIS

Nabízíme k prodeji kompletně rekonstruovaný byt o dispozici 3+kk o podlahové ploše 73,5m2 umístěný v 2 NP je orientovaný na JV.  Byt se nachází ve zděném bytovém domě s pouze čtyřmi bytovými jednotkami, náleží k němu 3 prostorné sklepní kóje o velikosti 9,5m2 a komora přímo sousedící s bytem na chodbě. Objekt z roku 1970 je v udržovaném stavu s novou střešní krytinou z roku 2012. K osobnímu vlastnictví bytu patří taktéž ¼ zahrady (120m2) a ¼ půdních prostor.

Byt je po celkové rekonstrukci z roku 2018. V kuchyni nová kuchyňská linka s indukční varnou deskou a kvalitní digestoří, dále vestavná trouba a myčka. V bytě jsou vnitřní dveře dýhované do obložkových zárubní, některé posuvné. Podlahy dle typu místností vinylové a keramická dlažba.  V nové koupelně se nachází umyvadlo, vana, sprchový kout a pračka se sušičkou. Zabudovaný digitální ventilátor sleduje vlhkost vzduchu v místnosti.  WC je samostatné, vybavené bidetovou sprškou.  

Vytápění bytu je etážové s vlastním elektrickým kotlem a také příprava TUV je zajištěna boilerem. V obývacím pokoji možnost využití krbových kamen. Měsíční režie bytu dlouhodobě nepřesahují 6.000,-Kč!

Bytový dům leží na neoploceném mírně svažitém pozemku. K vlastnictví bytu dále náleží nevyužívaná venkovní pergola vyžadující rekonstrukci. Parkování je možné na pozemku a přilehlé komunikaci

Obec Rpety disponuje základní občanskou vybaveností a nachází se v dochozí vzdálenosti 2km od Hořovic. V Hořovicích veškerá občanská vybavenost nákupní možnosti, nemocnice, MŠ, ZŠ, SŠ, gymnázium, sportovní a volnočasové vyžití. Nájezd na dálnici D5 exit 34 (Praha - Plzeň) 7km. Obec Rpety přímo sousedí s brdskými lesy -  ideální místo pro odpočinek, sport a rekreaci.

ÚDAJE K BYTU:

ADRESA
Rpety 45
CENA
3.950.000,-Kč
DISPOZICE
3+kk
Podlahová plocha
83m2
VÝMĚRA POZEMKU
622m2
K NASTĚHOVÁNÍ
ihned
DALŠÍ VYBAVENÍ
3x prostorná sklepní kóje, 1⁄4osobního vlastnictví pozemku, 1⁄4 os.vlastnictví půdních prostor

KONTAKTUJTE
Makléře

Ing. Václav Liprt
777 212 222reali@reali.cz

O nás

Zajišťujeme kompletní realizaci developerských činností, týkajících se výroby stavebních pozemků, rodinných domů i bytové výstavby. Samozřejmostí je zajištění následného prodeje nemovitostí konečným klientům.

Reality

Jsme nejdéle působící realitní kancelář v místním regionu a oslovujeme Vás s nabídkou našich služeb spočívajících v kompletním servisu při prodeji či pronájmu Vašich nemovitostí.

Kontakt

Reali – Hořovická realitní
Pražská 346, 268 01
311 510 510reali@reali.czinfo@bydlenivhorovicich.cz
© 2023 Všechna práva vyhrazena | Reali | Hořovice