Prodej staršího RD 3+1 Rpety (Hořovice 2 km)

POPIS

K prodeji nabízíme starší rodinný dům vhodný k celkové rekonstrukci. Současná dispozice domu je 3+1 o podlahové ploše 90m2. Přízemí se skládá ze vstupního zádveří ( 2,3m x  6m), následuje menší místnost ve tvaru L s oknem, vhodná pro vybudování budoucí koupelny.  V přízemí se nachází další tři prostorné pokoje s velkými okny. Půda díky své velikosti nabízí možnost vybudování samostatné bytové jednotky. Povrch je kompletně vybetonovaný. Nachází se zde 4 štítová okna, dále nový komín a zdravé střešní konstrukce. Taktéž krytina je bez akutní potřeby oprav. RD je podsklepen se dvěma sklepními prostory. K domu náleží velká zděná hospodářská stavba o rozměrech 4,6m x 14m, která je konstrukčně taktéž v pořádku. Objekt se sestává ze 4 místností a půdních prostor. Pro budoucí využití vhodné jako garáže, skladové prostory, nebo zahradní posezení. Do domu je zavedena elektřina, vodovodní a kanalizační přípojka. Na zahradě se nachází vlastní studna. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy činí 765m2. Celý objekt je plně vyklizen! Obec Rpety přímo sousedí s brdskými lesy - ideální místo pro odpočinek a rekreaci. Obec disponuje základní občanskou vybaveností. Výborné dopravní spojení do nedalekých Hořovic (2km). V Hořovicích veškerá občanská vybavenost nákupní možnosti, nemocnice, MŠ, ZŠ, SŠ, gymnázium, sportovní a volnočasové vyžití. Nájezd na dálnici D5 exit 34 (Praha - Plzeň) 7km.

ÚDAJE K BYTU:

ADRESA
Rpety 81
CENA
3.780.000,-Kč
DISPOZICE
3+1
Podlahová plocha
Hospodářský objekt, studna na pozemku
VÝMĚRA POZEMKU
765m2
K NASTĚHOVÁNÍ
ihned
DALŠÍ VYBAVENÍ

KONTAKTUJTE
Makléře

Ing. Václav Liprt
777 212 222reali@reali.cz

O nás

Zajišťujeme kompletní realizaci developerských činností, týkajících se výroby stavebních pozemků, rodinných domů i bytové výstavby. Samozřejmostí je zajištění následného prodeje nemovitostí konečným klientům.

Reality

Jsme nejdéle působící realitní kancelář v místním regionu a oslovujeme Vás s nabídkou našich služeb spočívajících v kompletním servisu při prodeji či pronájmu Vašich nemovitostí.

Kontakt

Reali – Hořovická realitní
Pražská 346, 268 01
311 510 510reali@reali.czinfo@bydlenivhorovicich.cz
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Reali | Hořovice