KDO JSME A CO VŠECHNO MÁME ZA SEBOU?

O NÁS

20
LET NA
TRHU S REALITAMI

O NÁS

NEJSTARŠÍ REALITNÍ
KANCELÁŘ NA HOŘOVICKU

Právem se pyšníme titulem nejdéle působící realitní kanceláře na Hořovicku. Nabízíme kompletní služby týkající se prodeje a pronájmu vašich nemovitostí. Pro své klienty hledáme vhodné nemovitosti jako jsou byty, rodinné domy, stavební pozemky, zemědělské pozemky, komerční prostory a další.

JAKÝ JE NÁŠ PŘÍBĚH?

1999

Založení REALI

Společnost REALI jsme založili v roce 1999 jako sdružení osob. Zároveň s tím vznikla i naše první kamenná realitní kancelář v Hořovicích.
2003

Založení sesterské společnosti LS Real s.r.o.

V roce 2003 jsme založili sesterskou společnost LS Real s.r.o., která se specializuje na vlastní developerské projekty.
2007

Založení sesterské společnosti EXIT 34 CZ, a.s

V roce 2007 jsme založili další sesterskou společnost EXIT 34 CZ, a.s., která se specializuje na zajišťování transparentních výkupů nemovitostí pro potřeby státní správy i soukromých subjektů dle zadání.
2008

Založení společnosti LogSyst CZ

V roce 2008 jsme založili společnost LogSyst CZ s.r.o., která se specializuje na správu a pronájem vlastních i svěřených nemovitostí. Pro všechny tyto společnosti je základním stavebním kamenem sdružení REALI, které propojuje všechny výše uvedené společnosti a zajišťuje jejich fungování v rámci jednotlivých specializací.

NAŠE ÚSPĚCHY

420
NEMOVITOSTÍ
17
VÝSTAVEB RD
39
INSTITUCÍ

DEVELOPERSKÁ ČINNOST

ZAJISTÍME
VŠE POTŘEBNÉPRO DEVELOPERSKÝ PROJEKT

Postaráme se o kompletní služby spojené s vašim developerským projektem. Vyhledáme lokalitu, ve které lze v daném čase v souladu s územním plánem přilehlé obce budovat stavební pozemky. Zajistíme související projektovou dokumentaci a veškerá potřebná povolení (týkající se například přípojek vody, plynu, elektřiny, územního rozhodnutí, stavebního povolení, dopravní způsobilosti a dalšího). Následně se postaráme o vlastní realizaci stavby až do finálního stavu a vybudované stavební parcely, rodinné domy nebo byty prodáme koncovým zákazníkům.

O nás

Zajišťujeme kompletní realizaci developerských činností, týkajících se výroby stavebních pozemků, rodinných domů i bytové výstavby. Samozřejmostí je zajištění následného prodeje nemovitostí konečným klientům.

Reality

Jsme nejdéle působící realitní kancelář v místním regionu a oslovujeme Vás s nabídkou našich služeb spočívajících v kompletním servisu při prodeji či pronájmu Vašich nemovitostí.

Kontakt

Reali – Hořovická realitní
Pražská 346, 268 01
311 510 510reali@reali.czinfo@bydlenivhorovicich.cz
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Reali | Hořovice