Prodej mezonetového bytu 3+kk, s garáží Plzeň - Přední Skvrňany

POPIS

Nabízíme mezonetový byt 3+kk o podlahové ploše 79m2 s garáží v atraktivní klidné lokalitě Plzeň - Přední Skvrňany. Jedná se o novou výstavbu bytového domu o šesti bytech s garážemi, kolaudovanou v roce 2015. Mezonetový byt se nachází v 2. nadzemním podlaží.
1. úroveň mezonetu: chodba, koupelna s WC a vanou, kuchyňský kout s jídelnou, obývacím pokojem a schodištěm. Z obývacího pokoje přístup na terasu s výhledem do dvora a garáží – jižní strana
2. úroveň mezonetu: chodba, ložnice se střešním oknem, dětský pokoj s 2. střešními okny a vestavnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.
Podlahové krytiny: dlažba: kuchyně a koupelny, lep. linoleum: ložnice a plovoucí podlahy vše ostatní. Vytápění řešeno vlastním plynovým kotlem a ohřevem teplé vody v předsíni.
Celkový vlastnický podíl na byt. domě vč. pozemku a garáží: 1/6
K bytu náleží vlastní garáž s elektřinou v uzavřeném dvoře, vč. dalšího volného stání na dvoře i před domem. Vjezd do dvora zajištěn přes dálkový ovladač. Výborná dopravní dostupnost – autobusová zastávka přímo před domem. V dosahu 500m školka a škola, 200m Lidl a 5 minut do centra města.

ÚDAJE K BYTU:

ADRESA
Křimická 1165/97 Plzeň
CENA
6.880.000,- Kč
DISPOZICE
3+kk
Podlahová plocha
Mezonetový byt
VÝMĚRA POZEMKU
79m2
K NASTĚHOVÁNÍ
Ihned
DALŠÍ VYBAVENÍ
Garáž

KONTAKTUJTE
Makléře

Ing. Václav Liprt
777 212 222reali@reali.cz

O nás

Zajišťujeme kompletní realizaci developerských činností, týkajících se výroby stavebních pozemků, rodinných domů i bytové výstavby. Samozřejmostí je zajištění následného prodeje nemovitostí konečným klientům.

Reality

Jsme nejdéle působící realitní kancelář v místním regionu a oslovujeme Vás s nabídkou našich služeb spočívajících v kompletním servisu při prodeji či pronájmu Vašich nemovitostí.

Kontakt

Reali – Hořovická realitní
Pražská 346, 268 01
311 510 510reali@reali.czinfo@bydlenivhorovicich.cz
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Reali | Hořovice