Rodinné domy Hořovice

Prodej nových rodinných domů v Hořovicích

Nabídka domů
20
rodinných domů na prodej

Prodej

Novostavby
Rodinné domy 

Prakticky řešené moderní rodinné domy v Hořovicích poskytnou svým budoucím majitelům výbornou výchozí pozici pro pracovní i volnočasové aktivity. Díky svému umístění nabízí jedinečné scenérie širokého okolí po celý rok. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, nákupní možnosti i sportovní a relaxační vyžití. Rodinné domy v Hořovicích jsou spojením přírody a stylového bydlení v těsné blízkosti všeho co potřebujete. 

Lokalita

Jižní pozice nabízí panorama brdských lesů

Lokalita výstavby se nachází v jednom z nejvýše položených míst města a umožňuje tak jedinečný výhled do širokého okolí. Jižní pozice nabízí panorama brdských lesů, ze severu se otevírá výhled na hrad Točník.
O lokalite
Dopravní dostupnost
Pohodlná a rychlá dopravní dostupnost dálnice D5 exit 34. Dojezdová vzdálenost Praha –
Plzeň 20 min.
Vhodné pro rodiny s dětmi
V docházkové vzdálenosti vybízí k aktivnímu odpočinku rozsáhlý městský lesopark Dražovka se
dvěma rybníky a dětským hřištěm.
Občanská vybavenost
Školy i školky, soukromá nemocnice
nadregionálního rozsahu, supermarkety a specializované obchody, sportovní a relaxační vyžití.

o projektu

Garantujeme
VŠE POTŘEBNÉPRo stavbu RD

Aktuálně realizujeme výstavbu a prodej rodinných domů v perspektivním městě Hořovice. V nabídce je 20 rodinných domů splňujících veškeré nároky moderního rodinného bydlení. Důraz je kladen na efektivnost a maximální funkčnost celého projektu. Použité materiály a technologie jsou vybírány na míru plánované výstavby. K domům bude vybudována kompletní infrastruktura inženýrských sítí.

Rezervujte si svůj sen o bydlení.
O projektu

o novostavbě

Výstavba20 nových  rodinných domů

Domy jsou navrženy tak, aby svým obyvatelům zajišťovaly klidné a pohodlné bydlení s dostatkem soukromí. Každé jednotce přísluší dvě samostatná parkovací stání a krytá garáž zaručující jistotu pohodlného parkování. Vytápění je řešeno moderními, úspornými tepelnými čerpadly švédské značky IVT s dlouholetou tradicí na českém trhu. Samozřejmostí je podlahové vytápění a ovládání dálkové správy topení přes internet. 
Nabídka domů

Předpokládaná finalizace únor 2023 – srpen 2023

říjen 
2022

Začátek výstavby

Začátek výstavby v podobě postupného budování všech základových desek květen 2022 s předpokládaným dokončením říjen 2022.

únor 
2023

Hrubá stavba

Budování svislých nosných konstrukcí, které představují hrubou stavbu domu, střešního pláště a střechy červen 2022 – únor 2023

duben 
2023

Stavba domu

Průběžná výstavba vnitřních nenosných konstrukcí, budování elektroinstalace, vodoinstalace, technické instalace, topení, montáž systému podlahového vytápění a omítky srpen/září 2022 – duben 2023

květen 
2023

Stavební aktivity

Postupné stavební aktivity v podobě kompletačních činností v interiéru (zařizovací předměty) a exteriéru (fasády) září 2022 – květen 2023

O nemovitosti

10
dvojdomů
5kk
dispozice domu
400
m² pozemek
127m²
užitná plocha
2+1G
parkování
Exteriér
Interiér

KONTAKT

KONTAKTUJTE
Developera

Máte jakékoliv dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
Vlastník projektu
LS Real s.r.o. - Václav Liprt
+420 777 212 222
Rudolf Vyhnálek
+420 734 146 273rudolf.vyhnalek@bidli.cz
Jan Brábník
+420 774 305 907jan.brabnik@bidli.cz

O nás

Zajišťujeme kompletní realizaci developerských činností, týkajících se výroby stavebních pozemků, rodinných domů i bytové výstavby. Samozřejmostí je zajištění následného prodeje nemovitostí konečným klientům.

Reality

Jsme nejdéle působící realitní kancelář v místním regionu a oslovujeme Vás s nabídkou našich služeb spočívajících v kompletním servisu při prodeji či pronájmu Vašich nemovitostí.

Kontakt

Reali – Hořovická realitní
Pražská 346, 268 01
311 510 510reali@reali.czinfo@bydlenivhorovicich.cz
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Reali | Hořovice