Prodej staršího RD 3+1 Osek u Hořovic

POPIS

Nabízíme k prodeji starší rodinný dům v obci Osek u Hořovic. Po dílčích úpravách vhodný k okamžitému bydlení. Současná dispozice domu je 3+1 o podlahové ploše cca 96m. Přízemí se skládá ze vstupního zádveří, dvou obytných místností, v kuchyni připraveny odpady a přípojky pro kuchyňskou linku a myčku, koupelna s WC rekonstruovány cca před 10-ti lety. Ostatní místnosti jsou původní s lokálními topidly. Okna jsou nová plastová. Podkroví díky své velikosti nabízí možnost vybudování 2-3 pokojů. Povrch půdy je kompletně vybetonovaný. Zdravé střešní konstrukce krovy ve výborném stavu, nová střešní krytina. RD je částečně podsklepen, bez dílčí vlhkosti a statických vad. K domu náleží zděná garáž se samostatnou dílnou (42m), která je konstrukčně taktéž v pořádku. Na pozemku se dále nachází hospodářská přístavba (24m) - budoucí využití vhodné jako zahradní posezení nebo skladové prostory. Do domu je zavedena elektřina 220/380, místní vodovod, plyn přiveden na hranici pozemku. Na zahradě se nachází studna, ve společném vlastnictví se sousedem. Odpadní vody jsou svedeny do přepadu dešťové kanalizace. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy činí 606m. Dům se nachází v klidné části obce se západní orientací pozemku. Obec Osek se nachází v blízkosti brdských lesů - ideální místo pro odpočinek a rekreaci. Obec disponuje základní občanskou vybaveností. Výborné dopravní spojení do nedalekých Hořovic (3km). V Hořovicích veškerá občanská vybavenost nákupní možnosti, nemocnice, MŠ, ZŠ, SŠ, gymnázium, sportovní a volnočasové vyžití. Nájezd na dálnici D5 exit 34 (Praha - Plzeň) 7km.

ÚDAJE K BYTU:

ADRESA
Osek u Hořovic
CENA
4.550 000,-Kč
DISPOZICE
3+1
Podlahová plocha
96m²
VÝMĚRA POZEMKU
606m²
K NASTĚHOVÁNÍ
Ihned
DALŠÍ VYBAVENÍ
sklep, garáž, dílna, vlastní studna, plyn na hranici pozemku

KONTAKTUJTE
Makléře

Ing. Václav Liprt
777 212 222reali@reali.cz

O nás

Zajišťujeme kompletní realizaci developerských činností, týkajících se výroby stavebních pozemků, rodinných domů i bytové výstavby. Samozřejmostí je zajištění následného prodeje nemovitostí konečným klientům.

Reality

Jsme nejdéle působící realitní kancelář v místním regionu a oslovujeme Vás s nabídkou našich služeb spočívajících v kompletním servisu při prodeji či pronájmu Vašich nemovitostí.

Kontakt

Reali – Hořovická realitní
Pražská 346, 268 01
311 510 510reali@reali.czinfo@bydlenivhorovicich.cz
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Reali | Hořovice